Ucz się od praktyka

Dlaczego 80% wizażystek ciągle poszukuje idealnego makijażu? 

Jeśli chcesz zdobyć szerokie grono zadowolonych klientek
i podnieść ceny na swoje makijaże,
posłuchaj tej historii:

Prowadzę Make Up Institute – Szkołę Profesjonalnego Wizażu i Stylizacji w Szczecinie.
Magda, absolwentka mojej Szkoły, aplikowała kilka lat temu na stanowisko wizażysty salonu Diora w Londynie. Było mnóstwo chętnych wizażystek i wizażystów z całego świata.
Magda podczas rozmowy z managerem salonu Diora pokazała zdjęcie makijażu ślubnego, wykonane pod moim okiem w studio fotograficznym podczas zajęć praktycznych mojej Szkoły Wizażu.

Manager salonu ocenił makijaż jako piękny, elegancki, wykonany w stylu Diora.
To zdjęcie zadecydowało o przyjęciu Magdy na upragnione stanowisko wizażystki w renomowanym salonie Diora w Londynie.
Magda była przeszczęśliwa, nie mogła uwierzyć, że tak prosty makijaż, choć wykonany bardzo starannie, zdecyduje o takim sukcesie.

Sama byłam zaskoczona i zadawałam sobie pytanie:

Co tu się stało? Gdzie tkwi magia i siła tego makijażu?

Dziś już wiem, że makijaż, który wykonała Magda uwielbiają miliony kobiet; gdyż jest lekki, piękny, na wskroś nowoczesny i ponadczasowy, sprawdzający się przy cerach zarówno młodych jak i dojrzałych.

Coś Ci powiem:

Codziennie w social mediach oglądasz mnóstwo makijaży, szczególnie atakują nas wszechobecne makijaże instagramowe. Każdego dnia widzisz przynajmniej kilka, kilkanaście makijaży reklamowanych jako najmodniejsze, najbardziej poszukiwane, najlepsze. Tak szczerze, czy rzeczywiście makijaże instagramowe dominują w praktyce zawodowej wizażystki? Czy faktycznie większość kobiet oglądając siebie w lustrze w makijażu instagramowym wpadnie w zachwyt? A może miałaś już takie doświadczenia, że pod wpływem social mediów wykonałaś na klientce czy modelce makijaż w stylu instagramowym, ale … nie byłaś sama do końca usatysfakcjonowana? Albo czujesz, że Twój styl nie wyróżnia się z tysięcy innych makijaży?

W ciągu 10 minut przekażę Ci, gdzie leżą naprawdę proste sekrety dobrego makijażu.

Dostępne w łatwy sposób dla każdego.

Muszę tu powiedzieć, że mimo wielu lat pracy w zawodzie ciągle poszukiwałam idealnego rozwiązania – takiego doboru technik i produktów, które pomogłyby mi stworzyć idealny makijaż. Sporo podróżowałam po krajach Europy, uczestnicząc w warsztatach z uznanymi wizażystami, podziwiając ich kunszt i nowatorskie podejście do makijażu. Przywoziłam nowe techniki i coraz lepsze produkty, stanowiące dla mnie podstawę stworzenia piękna na twarzy mojej klientki.
Spod mojego pędzla wyszło wiele zadowolonych klientek, wyszkoliłam tysiące wspaniałych wizażystów, którzy sobie świetnie radzą na rynku wizażowym.
Ale nie urodziłam się od razu mistrzem i ciągle miałam poczucie, że wiele detali w makijażu mogę poprawić. Że muszę nieustannie się szkolić, zdobywać wiedzę, uczestniczyć w warsztatach. Wydawałam dużo pieniędzy i właściwie kręciłam się w kółko. Dopiero historia Magdy w salonie Diora w Londynie stała się dla mnie przełomem. Dostałam momentalnie skrzydeł i w jednej chwili uzmysłowiłam sobie jak stworzyć ponadczasowy, piękny makijaż uwielbiany przez kobiety.

Równocześnie z doskonaleniem mojej techniki poszukiwałam idealnego podkładu, który budziłby zachwyt kobiet.

Zrozumiałam jak ważnym elementem sukcesu wizażystki jest spełnienie marzeń każdej klientki o pięknej, gładkiej, promiennej skórze. Poszukiwania doskonałych kosmetyków a przede wszystkim idealnego podkładu stało się moją misją i przeznaczeniem. Testowałam mnóstwo podkładów dostępnych na rynku w Polsce ale także na targach w Europie, docierałam do selektywnych, niszowych marek. Wreszcie zainteresowałam się możliwością stworzenia własnej formuły dzięki ofercie kilku renomowanych laboratoriów kosmetycznych. To był strzał w dziesiątkę! Stworzenie idealnego podkładu, wiedząc czego się chce, jest możliwe i po przetestowaniu wielu formulacji, jakie proponowały mi laboratoria wreszcie wybrałam ten wymarzony, cudowny podkład. Jego tajemnica kryje się między innymi w zawartości prawdziwego pudru diamentowego a wiele Pań podkreśla, że czuje się komfortowo już po aplikacji tylko podkładu. Więcej o podkładzie, który nazwalam Eva Perfect Make Up, opowiem Wam nieco później.
Moją technikę nowoczesnego makijażu z zastosowaniem podkładu Eva Perfect Make Up nazwałam Light Glam.

Stworzenie tego makijażu kosztowało mnie lata poszukiwań, wiele pracy i mnóstwo pieniędzy.

Długo uczyłam się od uznanych w świecie wizażystów, jeździłam na warsztaty wizażowe po Europie. Wreszcie doszłam do stworzenia własnego stylu trafiającego w gusta większości kobiet. Najbardziej fascynująca na tej drodze była radykalna zmiana reakcji moich klientek. Wcześniej po wykonaniu makijażu słyszałam dziękuję, świetny makijaż, pięknie podkreślone oko czy wspaniale dobrany kolor pomadki. I bardzo mnie te reakcje cieszyły. Ale gdy wprowadziłam mój makijaż Light Glam zauważyłam wyjątkowy zachwyt i radość a nierzadko łzy szczęścia moich klientek. Panie często podkreślały: czuję się piękna, odmłodzona, subtelna.
Coś Wam jeszcze podpowiem - nierzadko klientka przynosiła do mnie zdjęcie pięknej gwiazdy czy atrakcyjnej modelki w wyrafinowanym makijażu i prosiła o taki właśnie makijaż. Pewnie się już domyślacie, że wychodziła ode mnie szczęśliwa w makijażu Light Glam, a przyniesione zdjęcie lądowało w koszu. Stało się dla mnie oczywiste, że najważniejsze jest odczucie klientki i to co widzi w lustrze.

Przelotne mody i trendy czy makijaże instagramowe nie mają dla większości kobiet znaczenia.

Widzisz, Internet wykreował estetykę makijażu oderwaną od indywidualnych oczekiwań kobiet i ich wyobrażeń własnej urody. Makijaże instagramowe są piękne ale nie tego oczekuje w lustrze większość kobiet. Medialnym guru nie zależy abyś była dobrą wizażystką, miała szerokie grono szczęśliwych klientek i wysokie ceny makijaży. Im zależy na followersach, polubieniach i łapkach w górę.
Zauważyłam, jak absolwentki mojej Szkoły Wizażu, kierując się moimi prostymi technikami, rozbudowują szybko swoje wizażowe biznesy: doskonalą swój własny, indywidualny warsztat, mają coraz więcej klientek, lepsze ceny i w krótkim czasie własne, dobrze prosperujące salony.

oto moje zasady:

podczas malowania klientki, informuję ją o kolejnych krokach makijażu,
zawsze ustawiam lustro przed malowaną klientką aby mogła na bieżąco obserwować pozytywne zmiany na twarzy jakie wywołują nasze kosmetyki i sposób ich nakładania,
zawsze „idę” z urodą mojej klientki a mianowicie podkreślam jej naturalne walory; nie tworzę makijażu na przykład ze zdjęć przyniesionych przez klientkę,
staram się aby makijaż był jak najlżejszy i trwały czyli wykonywany kosmetykami z najwyższej profesjonalnej półki.

Proste? I do tego skuteczne!

Wiele absolwentek mojej szkoły odwiedza mnie w mojej pracowni i przy kawie opowiada z entuzjazmem o rozwoju kariery wizażysty, o zapełniającym się kalendarzu zleceń i o różnorodności usług: makijaże okolicznościowe, szkolenia, porady, analiza kolorystyczna, sprzedaż kosmetyków. Większość wizażystek, które szkoliłam, obserwuję w social mediach i widzę jak pięknie rozkwita ich kariera. To są setki przykładów na to jak można rozwinąć skrzydła łącząc pasję z biznesem wizażowym.
Był taki moment w najtrudniejszym czasie pandemii, gdy zajęcia stacjonarne były odwołane i przez kilka miesięcy nie spotykaliśmy się z moimi kursantkami. Wtedy nagrałam kilka wideo-lekcji makijażu i wysłałam moim kursantkom aby motywować je do ćwiczeń. Ich reakcje kompletnie mnie zaskoczyły – lekcje wideo okazały się strzałem w dziesiątkę gdyż były wysokiej jakości, można je było oglądać w dogodnym czasie, powtórzyć trudniejsze fragmenty, skupić się na szczegółach i wracać dowolną ilość razy do interesujących fragmentów czy całego filmu.
Wtedy postanowiłam, że nagram moją Szkołę Wizażu w formie wideo lekcji nowoczesnych makijaży. Odwołałam się do opinii klientek i modelek, słuchałam relacji absolwentek mojej Szkoły Wizażu a nade wszystko pozostałam wierna mojemu poczuciu estetyki wizażowej. Przekażę w pełni, otwarcie i bez niedopowiedzeń moje najlepsze doświadczenia i techniki budowane latami. Zrobię to w formie wysokiej jakości i rozdzielczości wideo lekcji aby żaden szczegół nie uszedł Waszej uwadze. Pomyślałam, że oszczędzę Wam lat nauki, zbierania doświadczeń, poszukiwania kolejnych doszkalających kursów i uczenia się na własnych błędach. O wiele szybciej opanujesz nowoczesny makijaż, taki, który realnie jest uwielbiany przez klientki i przekonasz się jak moja nauka wizażu jest prosta i skuteczna.

Punktem wyjścia jest Light Glam - piękny naturalny makijaż, charakteryzujący się promiennością, lekkością i trwałością.

Łatwo go opanujesz, zobaczysz jak Twoje klientki będą nim zachwycone. Taki jest współczesny trend w makijażu – kobiety intuicyjnie pragną być piękne i naturalne, niezależnie od tego co wmawiają im social media.
Wszystkie tajniki nowoczesnego makijażu poznasz z mojego wideo kursu Light Glam. Odkryję przed Tobą decydujący moment zadowolenia klientki, pokażę jak zwiększyć dochody w swoim salonie.

Makijaż Light Glam opanujesz w 3 dni

Pierwszego dnia skup uwagę na każdym moim ruchu, obserwuj w jaki sposób aplikuję produkty, na co zwracam uwagę podczas malowania, spróbuj powtórzyć dokładnie makijaż na sobie.
Drugiego dnia zaproś koleżankę, na której wraz ze mną będziesz powtarzać makijaż krok po kroku, wykonaj zdjęcie twarzy swojej modelki przed i po makijażu.
Trzeciego dnia oceń makijaż ze zdjęć, które sama wykonałaś, spróbuj wyłapać swoje własne potknięcia i ponownie wykonaj ten makijaż na sobie.
Zauważysz już duże zmiany w swoim spojrzeniu na wykonywany przez siebie makijaż.

Co jest fundamentalną podstawą każdego makijażu?

Zobaczysz jakie to proste:
Na tym wideo odkryjesz co to jest mistrzowski makijaż i jak go wykonać, zobaczysz co decyduje o zadowoleniu Twoich klientek, które pokochają Twoje makijaże.
Jeżeli jeszcze zastanawiasz się jak zostać mistrzem makijażu i gdzie tkwi tajemnica Twojego sukcesu, jeżeli jeszcze nie czujesz pewności podczas wykonywania makijażu, to na tym filmie zobaczysz co jest podstawą dobrze wykonanej usługi wizażowej.
Wideo kurs Light Glam to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zachwycić swoje klientki.
Zadaj sobie teraz jedno pytanie ,,Czy ciągle marzysz zostać profesjonalną wizażystką?” Czy rzeczywiście chcesz opanować makijaż pożądany przez większość kobiet?

Myślisz, że jest to mało realne nauczyć się makijażu dzięki wideo kursowi Light Glam? Obawiasz się, że daleko Ci do profesjonalizmu w malowaniu?
Pomogę Ci podjąć decyzję: Jeśli Twoje klientki i modelki nie będą zachwycone efektami to zwrócę Ci pieniądze. Wystarczy, że napiszesz do mnie w ciągu 45 dni od zakupu na e-mail: ewa@makeup-institute.pl

Dlaczego Warto mi zaufać?

Ewa Winiarska

Pierwsze moje doświadczenia dotyczące kolorów, kształtów, tworzenia kompozycji i harmonijnego piękna pojawiły się już w Liceum Plastycznym. Po studiach pedagogicznych dalej interesowałam się tematem jak wydobyć naturalne piękno, poszukiwałam harmonii w kolorach i kształtach malując obrazy. Przez kolejne 2 lata studiowałam kosmetologię. Moja praktyka w gabinecie kosmetycznym ukazała mi jak wielką wagę w temacie makijaży stanowi dobrze zadbana skóra. Około 15 lat praktyki w tworzeniu piękna na twarzach moich klientek dało mi podstawy do osiągnięcia tytułu Mistrza Wizażu. W 2008r ukończyłam dwa obszerne kursy w Sztokholmie ,,Master Make Up Artist i ,,Teacher In the field of Fashion Make Up,, pod okiem świetnego nauczyciela wizażu Shaula Moalema. Swoją wiedzę wizażową rozwijałam spotykając się z liderkami światowego wizażu Danessą Myricks, Einat Dan, Rocio Jimenez.

Od tamtej pory zajęłam się szkoleniem przyszłych wizażystów. Stworzyłam formalny zawód Wizażystka Stylistka wraz z Izbą Rzemieślniczą w Szczecinie i zostałam pierwszym mistrzem w zwodzie Wizażystka w Zachodniopomorskiem. Powołałam do życia Roczną Szkołę Wizażu, po której moje absolwentki przystępują do Państwowego Egzaminu Czeladniczego, zdobywając zawód wizażystka-stylistka; wiele absolwentek uzyskało już tytuł Mistrza w zawodzie Wizażystka-Stylistka. Ciągle pozostaję czynną wizażystką i kontakt z klientkami to dla mnie nieustanne potwierdzenie magicznego działania makijażu Light Glam.

Chcesz, nauczę Cię tego makijażu.

Jak pracuję i co mówią moje zadowolone kursantki:

Oto co otrzymasz decydując się na mój wideo kurs Light Glam:

Wideo kurs Light Glam 2 godziny precyzyjnego pokazu makijażu na modelce:

MODUŁ 1

Opanujesz proste, szybkie i skuteczne przygotowanie skóry klientki przed makijażem. Niezmiernie ważny element jakim jest demakijaż, stanie się Twoim bezcennym narzędziem budującym komfort klientki i decydującym elementem jakości i trwałości makijażu. Pokażę Ci co lubią nasze klientki: jaki jest kierunek prowadzenia mięśni podczas demakijażu i nawilżania skóry twarzy, jaka jest siła nacisku naszej dłoni na twarz klientki.

MODUŁ 2

Nauczysz się jak światłem i cieniem modelować kształt twarzy, oka i ust klientki, tak aby uzyskać idealną harmonię. Odkryjesz wielką tajemnicę sukcesu w makijażu, łatwą do opanowania: umiejętne i właściwe, dopasowane do konkretnej twarzy konturowanie, które jest absolutnie decydującym momentem w makijażu. Przekonasz się jak potrafi klientka entuzjastycznie zareagować widząc w lustrze harmonijne rysy i kształt twarzy. Nauczę Cię jak w prosty sposób wychwycić wszystkie atuty twarzy klientki i tak pokierować kolorem i kształtem, konturem i cieniowaniem aby zbudować idealne proporcje – tak uwielbiane prze klientki. Pokażę Ci na jakich produktach pracują profesjonaliści. Opiszę każdy pędzel, który w istotny sposób pomaga nałożyć dany kosmetyk.

MODUŁ 3

Łatwo odkryjesz tajemnicę udanego makijażu i w prosty sposób wychwycisz spójność makijażu z urodą klientki. Najlepszą metodą - czyli krok po kroku - nauczysz się dostrzegać co podkreślić a co ukryć na twarzy i jak dobrać kolor aby zobaczyć błysk w oku klientki. Poznasz narzędzia i wyposażenie wizażystów wspomagające wydatnie uzyskanie powyższych efektów.

To jeszcze nie koniec!
Dodatkowo otrzymasz 4 bezpłatne, specjalne bonusy:

Specjalny BONUS #1 >>> Wartość: 450 zł <<< Kurs analizy kolorystycznej

Tak naprawdę to dwa gratisy w jednym bonusie.
Wideo kurs analizy kolorystycznej to pakiet dwóch filmów, nagranych według mojej zupełnie innowacyjnej ale i prostej metody, trafiającej do osób mających problemy z widzeniem kolorów.
- 1,5 godziny film podstaw i teorii analizy kolorystycznej
oraz
- 2-godzinny film praktycznego przeprowadzenia analizy kolorystycznej
W pierwszym, 1,5-godzinnym wideo kursie, odkryjesz jak w przystępny sposób ćwiczyć swoje widzenie koloru – rzecz absolutnie fundamentalna w profesji wizażystki. To innowacyjny ale i prosty system jaki stworzyłam przez lata pracy dostarczy Ci skutecznej metody do analizy kolorystycznej, której rezultaty wprawiają w zachwyt klientki. Pokażę Ci jakie narzędzia pracy ułatwią wykonanie prawidłowej analizy kolorystycznej Twoich klientek. Dzięki temu oczarujesz klientki i zdobędziesz ich zaufanie.
W drugim, 2-godzinnym wideo kursie analizy kolorystycznej w praktyce pokażę Ci dokładnie krok po kroku jak praktycznie wykonać analizę kolorystyczna na klientce, jakich używać narzędzi, które ułatwią Ci prawidłowe wykonanie usługi. Wytłumaczę Ci w przystępnej i zrozumiałej formie problem widzenia kolorów - zobaczysz jakie to proste! Wykonam pełny makijaż połączony z analizą kolorystyczną aby maksymalnie ułatwić Twoją naukę.

BONUS #2 >>> Wartość: 450 zł <<< Kurs Wideo Makijażu Ślubnego

Pokażę Ci klasykę makijażu ślubnego w najczęściej oczekiwanej przez klientki wersji łączącej makijaż beauty, wieczorowy i fotograficzny czyli wersji dającej komfort Pannie Młodej przez cały dzień weselny. Odkryję dla Ciebie przystępny sposób dobierania idealnego, indywidualnie dopasowanego dla klientki makijażu ślubnego, pokażę jak wywołać zachwyt w oczach Panny Młodej. I na koniec w jaki sposób utrwalić na wiele godzin ten najważniejszy makijaż w życiu kobiety.

BONUS #3 >>> Wartości 195 zł <<< repetytorium produktowe

Repetytorium w pdf: otrzymasz dokładny opis produktów jakie używam do moich makijaży. Dowiesz się w jakiej kolejności nakładać te produkty co ułatwi Ci naukę tworzenia makijażu. Każdy kolejny produkt ma swoje zadanie; np. toner zielony tonuje zaczerwienienia a korektor kryjący zakrywa mocne przebarwienia, puder utrwala podkład itd. Przekonasz się jak niezmiernie ważna jest nauka prawidłowej kolejności aplikacji produktów, który zastosować jako pierwszy, jakie kosmetyki nakładać jako kolejne tak, aby otrzymać idealny efekt na twarzy.

BONUS #4 >>> Wartość: bezcenna <<< zamknięta grupa na Facebooku

Zamknięta Grupa na FB: do której zapraszam moje absolwentki i na której umieszczam wartościowe materiały – widea i artykuły. Spotkasz tam grono wizażystek na różnym poziomie rozwoju i z rozmaitym doświadczeniem. Możesz zapytać na grupie o wszystkie nurtujące Cię sprawy i uzyskać fachowe podpowiedzi; możesz przesłać zdjęcie makijażu do oceny; możesz także dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem. Znajdziesz tam także porady jak wycenić nietypowe usługi, jak radzić sobie z trudnymi klientkami oraz wiele cennych wskazówek na temat produktów do makijażu.

BONUS #5 >>> Check lista <<< Wartość 125 zł

Niezbędnik każdej wizażystki rozwijającej swoja działalność. Pozwala skupić się na najważniejszych sprawach, istotnych dla profesjonalistki, zadbać o perfekcyjne przygotowanie warsztatu, zrozumienie jakie produkty, akcesoria i wyposażenie są niezbędne wizażyście w codziennej pracy z klientką.

Podsumowując:

Otrzymujesz dostęp do wideo lekcji Light Glam wartości 450 zł
Masz gwarantowany dostęp na 3-lata
Dostajesz gratis dodatkowe bonusy wartości 1.220 zł:

1.  Wideo Kurs Analizy Kolorystycznej

2. Wideo Kurs Makijażu Ślubnego

3. Repetytorium produktowe

4. Dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku

5. Check lista wizażysty

Nic nie ryzykujesz, bo dostajesz PEŁNĄ GWARANCJĘ SATYSFAKCJI NA 45 dni. Jeśli nie zobaczysz zachwytu w oczach klientek, pomalowanych według mojej metody Light Glam zwracam całą kwotę.
Wartość całości oferty szacuję na 1.670 zł i to jest realna wartość, którą musisz zapłacić jeśli chciałabyś to kupić po kolei. Myślę, że wartość tych materiałów jest znacznie, znacznie większa.

Chcę Ci dać niepowtarzalną szansę zamówić to wszystko za ułamek faktycznej wartości, bo wiem po sobie jak trudno wizażystce zbudować szerokie grono entuzjastycznych klientek i osiągnąć wysokie ceny makijażu i satysfakcjonujące dochody.

Dlatego postanowiłam, że obniżę cenę do niewiarygodnie niskiego poziomu 47 zł na cały pakiet Light Glam wraz z bonusami.

Wiem, że jeśli chcesz malować piękne makijaże i zyskać wiele szczęśliwych klientek to decyzja o zakupie tego zestawu jest najlepszą decyzją jaką możesz podjąć.
Dzięki mojej metodzie osiągniesz umiejętność tworzenia pięknych makijaży, uwielbianych przez klientki a dodatkowo zrozumiesz zasady analizy kolorystycznej. I to jest nieocenione.

To nie wszystko. Nie ponosisz żadnego ryzyka bo chciałabym abyś Ty i Twoje klientki były zadowolone – jeśli w ciągu 45 dni nie zdobędziesz zachwytu klientek z makijażu Light Glam zwracam cały koszt kursu. Napisz do mnie na adres ewa@makeup-institute.pl a otrzymasz pełny zwrot za kurs. Mówię poważnie. Mogę dać taką gwarancję, bo jestem przekonana, co do efektów.

Ale … aktualna cena obowiązuje tylko w próbnym, ograniczonym okresie. Nie gwarantuję, że jeśli jutro wrócisz na tę stronę to cena nie wzrośnie.

Wiem …. Teraz stoisz przed wyborem. Możesz nadal stać w miejscu i zastanawiać się jak zdobyć upragnione umiejętności. Możesz też , podjąć decyzję teraz i w ciągu tygodnia odkryć dla siebie wymarzone umiejętności i zdobyć postrzeganie kolorystyczne tak niezbędne w zawodzie Wizażystki.

Nie naciskam, podejmij najlepszą decyzję.

2024 © Copyright Ewa Winiarska | Polityka prywatnościRegulamin

Już prawie gotowe

Podaj imię i adres e-mail, aby przejść dalej

Potwierdzam, że zapoznałem/am się i akceptuję Politykę prywatności i Regulamin. Wyrażam zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych. W każdej chwili mogę swoją zgodę wycofać

Close
Scroll to Top